Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

UUS TUNNIPLAAN 2021/2022

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15.00 - 15.30
JUUNIOR 2 (tüdrukud 1-4kl.)
15.00 - 16.00
JUUNIOR 2 (tüdrukud 1-4kl.)
15.00 - 16.00
15.30 - 16.00
AKROBAATIKA (POISID 6-12a.) katsetega
15.30 - 16.30
AKROBAATIKA (POISID 6-12a.) katsetega
15.30 - 16.30
16.00 - 16.30
JUUNIOR 3 (4-5 kl.) edasijõudnud
16.00 - 17.00
NOORED 1 (5-7kl.) edasijõudnud
16.00 - 17.00
JUUNIOR 3 (4-5 kl.) edasijõudnud
16.00 - 17.00
NOORED 1 (5-7kl.) edasijõudnud
16.00 - 17.00
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
POISID (2-6kl.)
17.00 - 18.00
A - GRUPP (tüdrukud 7-12kl.)
17.00 - 18.00
POISID (2-6kl.)
17.00 - 18.00
A - GRUPP (tüdrukud 7-12kl.)
17.00 - 18.00
AKROBAATIKA (tüdrukud 1-4 kl.) katsetega
17.00 - 18.00
AKROBAATIKA (tüdrukud 1-4 kl.) katsetega
17.00 - 18.00
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
LASTERÜHM (5-7a.) poisid ja tüdrukud
18.00 - 19.00
MEISTRIKLASS edasijõudnud
18.00 - 19.30
LASTERÜHM (5-7a.) poisid ja tüdrukud
18.00 - 19.00
MEISTRIKLASS edasijõudnud
18.00 - 19.30
AKROBAATIKA edasijõudnud
18.00 - 19.00
AKROBAATIKA edasijõudnud
18.00 - 19.00
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
NOORED 1 (5-7kl.) ettevalmistus
19.00 - 20.00
NOORED 1 (5-7kl.) ettevalmistus
19.00 - 20.00
19.30 - 20.00

Esmaspäev

  • JUUNIOR 3 (4-5 kl.) edasijõudnud
    16.00 - 17.00
  • POISID (2-6kl.)
    17.00 - 18.00
  • LASTERÜHM (5-7a.) poisid ja tüdrukud
    18.00 - 19.00
  • NOORED 1 (5-7kl.) ettevalmistus
    19.00 - 20.00

Teisipäev

  • JUUNIOR 2 (tüdrukud 1-4kl.)
    15.00 - 16.00
  • NOORED 1 (5-7kl.) edasijõudnud
    16.00 - 17.00
  • A - GRUPP (tüdrukud 7-12kl.)
    17.00 - 18.00
  • MEISTRIKLASS edasijõudnud
    18.00 - 19.30

Kolmapäev

  • JUUNIOR 3 (4-5 kl.) edasijõudnud
    16.00 - 17.00
  • POISID (2-6kl.)
    17.00 - 18.00
  • LASTERÜHM (5-7a.) poisid ja tüdrukud
    18.00 - 19.00
  • NOORED 1 (5-7kl.) ettevalmistus
    19.00 - 20.00

Neljapäev

  • JUUNIOR 2 (tüdrukud 1-4kl.)
    15.00 - 16.00
  • NOORED 1 (5-7kl.) edasijõudnud
    16.00 - 17.00
  • A - GRUPP (tüdrukud 7-12kl.)
    17.00 - 18.00
  • MEISTRIKLASS edasijõudnud
    18.00 - 19.30

Reede

  • AKROBAATIKA (POISID 6-12a.) katsetega
    15.30 - 16.30
  • AKROBAATIKA (tüdrukud 1-4 kl.) katsetega
    17.00 - 18.00
  • AKROBAATIKA edasijõudnud
    18.00 - 19.00

Pühapäev

  • AKROBAATIKA (POISID 6-12a.) katsetega
    15.30 - 16.30
  • AKROBAATIKA (tüdrukud 1-4 kl.) katsetega
    17.00 - 18.00
  • AKROBAATIKA edasijõudnud
    18.00 - 19.00
No events hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
18.00 - 18.30
LASTERÜHM (5-7a.) poisid ja tüdrukud
18.00 - 19.00
LASTERÜHM (5-7a.) poisid ja tüdrukud
18.00 - 19.00
18.30 - 19.00

Esmaspäev

  • LASTERÜHM (5-7a.) poisid ja tüdrukud
    18.00 - 19.00

Kolmapäev

  • LASTERÜHM (5-7a.) poisid ja tüdrukud
    18.00 - 19.00
No events hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15.00 - 15.30
JUUNIOR 2 (tüdrukud 1-4kl.)
15.00 - 16.00
JUUNIOR 2 (tüdrukud 1-4kl.)
15.00 - 16.00
15.30 - 16.00

Teisipäev

  • JUUNIOR 2 (tüdrukud 1-4kl.)
    15.00 - 16.00

Neljapäev

  • JUUNIOR 2 (tüdrukud 1-4kl.)
    15.00 - 16.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00 - 16.30
JUUNIOR 3 (4-5 kl.) edasijõudnud
16.00 - 17.00
JUUNIOR 3 (4-5 kl.) edasijõudnud
16.00 - 17.00
16.30 - 17.00

Esmaspäev

  • JUUNIOR 3 (4-5 kl.) edasijõudnud
    16.00 - 17.00

Kolmapäev

  • JUUNIOR 3 (4-5 kl.) edasijõudnud
    16.00 - 17.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00 - 16.30
NOORED 1 (5-7kl.) edasijõudnud
16.00 - 17.00
NOORED 1 (5-7kl.) edasijõudnud
16.00 - 17.00
16.30 - 17.00

Teisipäev

  • NOORED 1 (5-7kl.) edasijõudnud
    16.00 - 17.00

Neljapäev

  • NOORED 1 (5-7kl.) edasijõudnud
    16.00 - 17.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
19.00 - 19.30
NOORED 1 (5-7kl.) ettevalmistus
19.00 - 20.00
NOORED 1 (5-7kl.) ettevalmistus
19.00 - 20.00
19.30 - 20.00

Esmaspäev

  • NOORED 1 (5-7kl.) ettevalmistus
    19.00 - 20.00

Kolmapäev

  • NOORED 1 (5-7kl.) ettevalmistus
    19.00 - 20.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00 - 17.30
A - GRUPP (tüdrukud 7-12kl.)
17.00 - 18.00
A - GRUPP (tüdrukud 7-12kl.)
17.00 - 18.00
17.30 - 18.00

Teisipäev

  • A - GRUPP (tüdrukud 7-12kl.)
    17.00 - 18.00

Neljapäev

  • A - GRUPP (tüdrukud 7-12kl.)
    17.00 - 18.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00 - 17.30
POISID (2-6kl.)
17.00 - 18.00
POISID (2-6kl.)
17.00 - 18.00
17.30 - 18.00

Esmaspäev

  • POISID (2-6kl.)
    17.00 - 18.00

Kolmapäev

  • POISID (2-6kl.)
    17.00 - 18.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
18.00 - 18.30
MEISTRIKLASS edasijõudnud
18.00 - 19.30
MEISTRIKLASS edasijõudnud
18.00 - 19.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30

Teisipäev

  • MEISTRIKLASS edasijõudnud
    18.00 - 19.30

Neljapäev

  • MEISTRIKLASS edasijõudnud
    18.00 - 19.30
No events hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15.30 - 16.00
AKROBAATIKA (POISID 6-12a.) katsetega
15.30 - 16.30
AKROBAATIKA (POISID 6-12a.) katsetega
15.30 - 16.30
16.00 - 16.30

Reede

  • AKROBAATIKA (POISID 6-12a.) katsetega
    15.30 - 16.30

Pühapäev

  • AKROBAATIKA (POISID 6-12a.) katsetega
    15.30 - 16.30
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00 - 17.30
AKROBAATIKA (tüdrukud 1-4 kl.) katsetega
17.00 - 18.00
AKROBAATIKA (tüdrukud 1-4 kl.) katsetega
17.00 - 18.00
17.30 - 18.00

Reede

  • AKROBAATIKA (tüdrukud 1-4 kl.) katsetega
    17.00 - 18.00

Pühapäev

  • AKROBAATIKA (tüdrukud 1-4 kl.) katsetega
    17.00 - 18.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
18.00 - 18.30
AKROBAATIKA edasijõudnud
18.00 - 19.00
AKROBAATIKA edasijõudnud
18.00 - 19.00
18.30 - 19.00

Reede

  • AKROBAATIKA edasijõudnud
    18.00 - 19.00

Pühapäev

  • AKROBAATIKA edasijõudnud
    18.00 - 19.00
No events available!
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.