Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

UUS TUNNIPLAAN 2019/2020

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15.00 - 15.30
JUUNIOR 1 (2-3 kl.)
15.00 - 16.00
JUUNIOR 1 (2-3 kl.)
15.00 - 16.00
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
JUUNIOR 2 (poisid ja tüdrukud 4-5 kl.)
16.00 - 17.00
JUUNIOR 3
16.00 - 17.00
JUUNIOR 2 (poisid ja tüdrukud 4-5 kl.)
16.00 - 17.00
JUUNIOR 3
16.00 - 17.00
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
NOORED 2 (poisid ja tüdrukud 6-12 kl.)
17.00 - 18.00
NOORED 1
17.00 - 18.30
NOORED 2 (poisid ja tüdrukud 6-12 kl.)
17.00 - 18.00
NOORED 1
17.00 - 18.30
AKROBAATIKA 1 (alates 1 kl.)
17.00 - 18.00
AKROBAATIKA 1 (alates 1 kl.)
17.00 - 18.00
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
TÜDRUKUD (koolieelikud ja 1kl.)
18.00 - 18.45
TÜDRUKUD (koolieelikud ja 1kl.)
18.00 - 18.45
AKROBAATIKA 2
18.00 - 19.00
AKROBAATIKA 2
18.00 - 19.00
18.30 - 19.00
MEISTRIKLASS
18.30 - 20.00
MEISTRIKLASS
18.30 - 20.00
19.00 - 19.30
Üldfüüsiline treening
19.00 - 20.00
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Üldfüüsiline treening
20.00 - 21.00
Üldfüüsiline treening
20.00 - 21.00
20.30 - 21.00

Esmaspäev

  • JUUNIOR 1 (2-3 kl.)
    15.00 - 16.00
  • JUUNIOR 2 (poisid ja tüdrukud 4-5 kl.)
    16.00 - 17.00
  • NOORED 2 (poisid ja tüdrukud 6-12 kl.)
    17.00 - 18.00
  • TÜDRUKUD (koolieelikud ja 1kl.)
    18.00 - 18.45

Teisipäev

  • JUUNIOR 3
    16.00 - 17.00
  • NOORED 1
    17.00 - 18.30
  • MEISTRIKLASS
    18.30 - 20.00
  • Üldfüüsiline treening
    20.00 - 21.00

Kolmapäev

  • JUUNIOR 1 (2-3 kl.)
    15.00 - 16.00
  • JUUNIOR 2 (poisid ja tüdrukud 4-5 kl.)
    16.00 - 17.00
  • NOORED 2 (poisid ja tüdrukud 6-12 kl.)
    17.00 - 18.00
  • TÜDRUKUD (koolieelikud ja 1kl.)
    18.00 - 18.45

Neljapäev

  • JUUNIOR 3
    16.00 - 17.00
  • NOORED 1
    17.00 - 18.30
  • MEISTRIKLASS
    18.30 - 20.00
  • Üldfüüsiline treening
    20.00 - 21.00

Reede

  • AKROBAATIKA 1 (alates 1 kl.)
    17.00 - 18.00
  • AKROBAATIKA 2
    18.00 - 19.00

Pühapäev

  • AKROBAATIKA 1 (alates 1 kl.)
    17.00 - 18.00
  • AKROBAATIKA 2
    18.00 - 19.00
  • Üldfüüsiline treening
    19.00 - 20.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
15.00 - 15.30
JUUNIOR 1 (2-3 kl.)
15.00 - 16.00
JUUNIOR 1 (2-3 kl.)
15.00 - 16.00
15.30 - 16.00

Esmaspäev

  • JUUNIOR 1 (2-3 kl.)
    15.00 - 16.00

Kolmapäev

  • JUUNIOR 1 (2-3 kl.)
    15.00 - 16.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00 - 16.30
JUUNIOR 2 (poisid ja tüdrukud 4-5 kl.)
16.00 - 17.00
JUUNIOR 2 (poisid ja tüdrukud 4-5 kl.)
16.00 - 17.00
16.30 - 17.00

Esmaspäev

  • JUUNIOR 2 (poisid ja tüdrukud 4-5 kl.)
    16.00 - 17.00

Kolmapäev

  • JUUNIOR 2 (poisid ja tüdrukud 4-5 kl.)
    16.00 - 17.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00 - 17.30
NOORED 1
17.00 - 18.30
NOORED 1
17.00 - 18.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30

Teisipäev

  • NOORED 1
    17.00 - 18.30

Neljapäev

  • NOORED 1
    17.00 - 18.30
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
18.00 - 18.30
TÜDRUKUD (koolieelikud ja 1kl.)
18.00 - 18.45
TÜDRUKUD (koolieelikud ja 1kl.)
18.00 - 18.45
18.30 - 19.00

Esmaspäev

  • TÜDRUKUD (koolieelikud ja 1kl.)
    18.00 - 18.45

Kolmapäev

  • TÜDRUKUD (koolieelikud ja 1kl.)
    18.00 - 18.45
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00 - 17.30
NOORED 2 (poisid ja tüdrukud 6-12 kl.)
17.00 - 18.00
NOORED 2 (poisid ja tüdrukud 6-12 kl.)
17.00 - 18.00
17.30 - 18.00

Esmaspäev

  • NOORED 2 (poisid ja tüdrukud 6-12 kl.)
    17.00 - 18.00

Kolmapäev

  • NOORED 2 (poisid ja tüdrukud 6-12 kl.)
    17.00 - 18.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
18.30 - 19.00
MEISTRIKLASS
18.30 - 20.00
MEISTRIKLASS
18.30 - 20.00
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00

Teisipäev

  • MEISTRIKLASS
    18.30 - 20.00

Neljapäev

  • MEISTRIKLASS
    18.30 - 20.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
17.00 - 17.30
AKROBAATIKA 1 (alates 1 kl.)
17.00 - 18.00
AKROBAATIKA 1 (alates 1 kl.)
17.00 - 18.00
17.30 - 18.00

Reede

  • AKROBAATIKA 1 (alates 1 kl.)
    17.00 - 18.00

Pühapäev

  • AKROBAATIKA 1 (alates 1 kl.)
    17.00 - 18.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
16.00 - 16.30
JUUNIOR 3
16.00 - 17.00
JUUNIOR 3
16.00 - 17.00
16.30 - 17.00

Teisipäev

  • JUUNIOR 3
    16.00 - 17.00

Neljapäev

  • JUUNIOR 3
    16.00 - 17.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
18.00 - 18.30
AKROBAATIKA 2
18.00 - 19.00
AKROBAATIKA 2
18.00 - 19.00
18.30 - 19.00

Reede

  • AKROBAATIKA 2
    18.00 - 19.00

Pühapäev

  • AKROBAATIKA 2
    18.00 - 19.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
19.00 - 19.30
Üldfüüsiline treening
19.00 - 20.00
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Üldfüüsiline treening
20.00 - 21.00
Üldfüüsiline treening
20.00 - 21.00
20.30 - 21.00

Teisipäev

  • Üldfüüsiline treening
    20.00 - 21.00

Neljapäev

  • Üldfüüsiline treening
    20.00 - 21.00

Pühapäev

  • Üldfüüsiline treening
    19.00 - 20.00
No events available!
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.